Terasinės lentos

Paslaugų aprašymas

Terasų įrengimas – nuo projekto iki montavimo. Mūsų specialistai padės išsirinkti jūsų projektui optimalias WPC terasos montavimo galimybes bei tinkamiausias medžiagas. OneWood terasos montavimo galimybių gausa leidžia parinkti individualiam projektui labiausiai tinkančias medžiagas bei konstrukcijas.

WPC (Wood Plactic Composite) kompozitas – sparčiai populiarėjanti medžiaga, gaminama iš medienos, plastiko bei specialių priedų. Kompozito lentos vertinamos dėl savo patvarumo ir lengvos priežiūros. WPC dailylentės ir lentos plačiai naudojamos terasoms, tvoroms bei fasadų apdailai. Tai puikus pasirinkimas ieškantiems patikimo ir ilgaamžio sprendimo.

Atsparios drėgmei, UV spinduliams ir kitoms nepalankioms oro sąlygoms WPC lentos tarnaus ilgus metus ir nereiks rūpinti jų impregnavimu ar dažymu. Aukštos kokybės kompozito lentos su medžio faktūra atrodo taip pat gerai, kaip natūrali mediena. Ne mažiau aktualus WPC privalumas – neaukšta jų kaina. Pasirinkę šią medžiagą sumažinsite projekto kaštus ir džiaugsitės puikiu rezultatu.

Klientams siūlome kompleksines paslaugas – nuo projekto bei sąmatų parengimo iki profesionalaus įgyvendinimo. Mūsų atstovaujami Onewood atestuoti gaminiai sukurti naudojimui šiaurinio klimato sąlygomis. Terasas ir tvoras komplektuojame tik su aukštos kokybės WPC arba metaliniais cinkuotais profiliais, lagėmis, sijomis, rėmais.

Montuojant ant grunto galite rinktis tris variantus: ant QuickSet polimerinių, ant betoninių arba metalinių sraigtinių polių.

Montuojant ant sutankinto grunto/skaldos galima naudoti: reguliuojamus pjedestalus/atramas. Montuojant ant paruoštos vienalytės tvirtos dangos (balkono perdanga, trinkelės, betonas, plytelės) rekomenduojame naudoti: reguliuojamo aukščio pjedestalus arba WPC kompozito sijas (be aukščio reguliavimo).

Atlikti darbai

Susisiekite su mumis

Kuo išsamiau apibūdinsite savo situaciją ir pageidavimus, tuo paprasčiau mums bus suteikti tikslią informaciją kaip jums galėtume padėti.

Fill out this field
Please enter a valid email address.
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Turite klausimų?

Turite klausimų? Kilus klausimams būtinai susisiekite su mumis elektroniniu paštu, telefonu arba užpildykite kontaktinę formą.