Saulės energija

Paslaugų aprašymas

“Saulės elektrinė (arba saulės jėgainė) yra sistema, kuri saulės energiją paverčia elektros energija buitiniam naudojimui. Sistema sudaryta iš fotovoltinių modulių, įtampos keitiklio (inverterio), stogo tvirtinimų ir jungčių. Priklausomai nuo namų elektros energijos poreikių ir investicijų, tokia saulės elektrinė gali pilnai aprūpinti namus reikalinga elektros energija.

Saulės elektrinės įrengimas ir eksploatacija yra verti dėmesio dėl šių priežasčių:

  • Didžiąją metų dalį nereikės pirkti vis brangstančios elektros iš elektros tinklų, nes galėsite naudoti saulės pagamintą energiją.
  • Saulės elektrinės įrengimą remia Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA), todėl investicijos greičiau atsipirks.
  • Namų vertė didės. Statistiškai namai su saulės elektrinėmis yra parduodami greičiau ir už aukštesnę kainą nei namai be saulės elektrinės.
  • Jūs prisidedate prie gamtos išsaugojimo. Didžiausia elektros energijos dalis yra gaunama iškastinio kuro naudojant. Sumažinus iškastinio kuro naudojimą, sumažėja išmetamo anglies dioksido kiekis ir šiltnamio efektas.

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į Jūsų klausimus, suprojektuosime, paskaičiuosime naudą ir atsipirkimą, pateiksime pasiūlymą dėl įrangos, montavimo ir įrengimo darbų.

Atlikti darbai

Susisiekite su mumis

Kuo išsamiau apibūdinsite savo situaciją ir pageidavimus, tuo paprasčiau mums bus suteikti tikslią informaciją kaip jums galėtume padėti.

Fill out this field
Please enter a valid email address.
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Turite klausimų?

Turite klausimų? Kilus klausimams būtinai susisiekite su mumis elektroniniu paštu, telefonu arba užpildykite kontaktinę formą.