Įtempiamos lubos

Paslaugų aprašymas

Įtempiamos lubos – šiuolaikiška ir sparčiai populiarėjanti šio amžiaus lubų sistema bei paprastų lubų alternatyva.

Įtempiamas lubas rekomenduojama montuoti prieš sienų dažymą ar tapetavimą.

Lubose turi būti įrengtos visos reikalingos vėdinimo, elektros instaliacijos, saugos ir priešgaisrinės saugos sistemos. Tiksliai nurodyti vietas, kur yra nutiesti elektros laidai sienose, priešingu atveju vykdytojas neatsako už galimus elektros laidų pažeidimus.

Įtempiamų lubų variantai

Matinės įtempiamos lubos

Matines įtempiamas lubas galima vadinti klasika. Jei lubų paviršius turi būti suformuotas idealiai lygiai ir tvarkingai, kad lubos neišsiskirtų iš bendro interjero vaizdo, tai tokio tipo lubos yra būtent tai, ko Jums ir reikia. Tokios lubos pernelyg neatkreips dėmesio dėl savo faktūros, kadangi jos bus suvokiamos kaip kokybiškai dažytos lubos, be to, jos suteiks visam interjerui tvarkingumo ir užbaigtumo įspūdį.

Satininės įtempiamos lubos

Satininės įtempiamos lubos tokį savo pavadinimą įgijo dėl satino siūlų pynimo efekto ir audeklo struktūros. Jose dera matinių ir blizgių lubų savybės, jos pasižymi nedideliu atspindžio efektu. Silpno atspindžio savybės ir pasteliniai tonai patalpoje sukuria ramią ir jaukią atmosferą, nepretenduojančią į originalumą ir įmantrumą. Lygus faktūrinis satininių įtempiamų lubų paviršius harmoningai atrodys klasikinio interjero patalpose.

Blizgios įtempiamos lubos

Blizgios įtempiamos lubos – puikus techninis sprendinys nedidelėms patalpoms su žemomis lubomis. Dėl šviesą atspindinčio paviršiaus tokios lubos vizualiai praplečia patalpas, išdidina jų užimamą erdvę, pripildo jas didesniu kiekiu šviesos. Šiuo metu blizgios lubos aktyviai naudojamos įrengiant nedidelius biurus, vonios kambarius, virtuves.

Kelių lygių įtempiamos lubos

Kelių lygių įtempiamos lubos – tai drąsus žavesį keliantis Jūsų nepakartojamos idėjos įgyvendinimas. Šiuolaikiškumas, patikimumas, nepakartojamumas, formų ir faktūrų, spalvų ir atspalvių įvairovė, darbo kokybė kaip niekad sužavės ir Jus pačius, ir Jūsų svečius.

Perforuotos įtempiamos lubos

Perferuotos įtempiamos lubos – tai naujos kartos lubos. Šių lubų ypatumas – dekoratyvinės iškarpos įtempiamoje drobėje. Įtempiamų lubų technologija suteikia galimybę meniškai apipavidalinti lubas visiškai nauju būdu, kuris skiriasi nuo visų iki šiol egzistavusių.

Fotospauda

Tai unikali galimybė individualiai apipavidalinti savo patalpas. Šio apdailos būdo dėka, Jūsų lubose gali atsirasti linksmi animacinių filmų personažai, nuostabios gėlės arba kerintys gamtos vaizdai. Tačiau įtempiamos lubos gali būti puošiamos ne tik nuotraukomis arba ornamentais, bet ir abstrakčiais siužetais, kuriamais derinant kelias spalvas. Svarbu nepamiršti apie teisingą spalvų derinimą ir neperdėti.

Kainos priklauso nuo pasirinktos medžiagos, šviestuvų skaičiaus, peraukštėjimo lygių ir sudėtingumo.

Nuo išmatavimo ir sutarties pasirašymo darbus atliekame per 1 – 2 savaites. Kambarys padaromas per dieną. Namas iki trijų dienų.

Švara ir tvarka. Baigus darbą visada sutvarkome darbo vietą, nepaliekame šiukškių po darbų.

Garantija. Šiuo metu suteikiame 15 metų garantiją Įtempiamų lubų medžiagai.

Susisiekite su mumis

Kuo išsamiau apibūdinsite savo situaciją ir pageidavimus, tuo paprasčiau mums bus suteikti tikslią informaciją kaip jums galėtume padėti.

Fill out this field
Please enter a valid email address.
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Turite klausimų?

Turite klausimų? Kilus klausimams būtinai susisiekite su mumis elektroniniu paštu, telefonu arba užpildykite kontaktinę formą.

Menu