Žaibosauga

Paslaugų aprašymas

Nepradėkite darbų nepasitarę su mumis!

Parenkame, montuojame ir prižiūrime įžemintuvus (įžeminimo kontūrus), taip pat juos tikriname, vertiname ir atstatome, perimame priežiūrą. Naujai sumontuotiems, arba atstatytiems įžemintuvams išrašome pasus, suteikiame garantiją (atskirais atvejais iki 50 metų). Ne paslaptis, kad mūsų elektros tinklai nusidėvėję, progresuojant klimato atšilimui vis daugėja žaibų, pasitaiko neatsakingų, ar nekvalifikuotų elektromonterių, todėl viršįtampiai, didesni ar mažesni, tampa kasdienybe. Deja nelinksma ta kasdienybė, kai sugenda kompiuteris (už 600 – 1000 €), ar televizorius (už 500 €), ar skalbyklė (už 300 €), ar šaldytuvas (už 400 €) ir t.t. Susimontuoti apsaugos nuo viršįtampių sistemą nėra pigu, bet ji atsiperka jau pirmą kart suveikusi. Be to, jei apsaugą parinks ir projektuos kvalifikuotas specialistas – galite sutaupyti iki 70 procentų, neprarandant apsaugos kokybės, o netinkamai sumontuota apsauga gali ne tik nesuveikti, bet ir sukelti gaisrą.

Parenkame, projektuojame ir montuojame apsaugas nuo viršįtampių. Projektus deriname su VST (ar RST) (kadangi pirmos dvi pakopos montuojamos prieš el.apskaitą, o be jų sistema neveiks). I-os, ll-os ir lll-ios klasės apsaugą nuo viršįtampių gali sumontuoti tik atestuoti specialistai (l-a apsaugos klasė apsaugos nuo 99,9 proc. viršįtampių, o IV-a tik nuo 84proc.).

Siūlome atestuotas, kokybiškas ir operatyviai atliekamas paslaugas už kainą, niekuo nesiskiriančią nuo eilinio „pagal patentą dirbančio” asmens, skirtumas tas, kad visi darbai apdrausti, operatyviai atliekame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Klientui pageidaujant, paruošiame visus reikalingus projektus, dokumentaciją ir suderiname su atitinkamomis institucijomis.

Žaibosaugos darbų kainos

Kaina priklauso, nuo pastato sudėtingumo, dydžio, teritorijos užstatymo, saugomos teritorijos dydžio ir aukščių perkritimų.

Žaibosauga individualiam namui – nuo 400 eur

Žaibosauga pastatų grupei, teritorijai – nuo 1100 eur

Kainos nurodytos su darbais, medžiagomis ir kitomis išlaidomis.

Kainas reikia tikslinti, pagal poreikius ir darbų apimtis.

Susisiekite su mumis

Kuo išsamiau apibūdinsite savo situaciją ir pageidavimus, tuo paprasčiau mums bus suteikti tikslią informaciją kaip jums galėtume padėti.

Fill out this field
Please enter a valid email address.
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Turite klausimų?

Turite klausimų? Kilus klausimams būtinai susisiekite su mumis elektroniniu paštu, telefonu arba užpildykite kontaktinę formą.

Menu