Vejos įrengimas, renovavimas, priežiūra

Paslaugų aprašymas

Gerbuvio kūrimas ir įgyvendinimas, kaip ir kiti statybos darbai reikalauja labai daug žinių ir pasiruošimo.

Graži ir išpuoselėta veja pamažu pelnytai tampa šeimininko pasididžiavimu ir neatskiriama jo gyvenamosios ar poilsio aplinkos dalimi. Veja sudaro ne tik tvarkos ir švaros įvaizdį, bet ir foną įvairiems gėlynams. Jums pageidaujant siūlome vejos augavietės paruošimą, žolių mišinio sėją arba velėnos paklojimą, vejos priežiūrą – pjovimą ir tręšimą sėjos metais, kol susiformuos tinkamo tankumo žolynas ir vėliau, piktžolių naikinimą, kovą su vejos ligomis ir vejos žaladariais, vejos defektų šalinimą.

Vejos kokybė dažniausiai priklauso nuo to, kiek ji gavo saulės šviesos, maisto medžiagų ir vandens. Pagrindinis aeravimo tikslas – įveikti storus velėnų sluoksnius, kurie trukdo vandeniui ir orui patekti į dirvožemį. Tankiai suaugusi velėna neleidžia vystytis vejos šaknų sistemai, todėl dirvožemyje reikia 5-8 cm gylyje daryti oro tarpus. Priklausomai nuo vejos mindžiojimo intensyvumo, jos aeruojamos kasmet arba kas dveji metai.

Darbus atliekame Klaipėdos apskrityje.

Genėjimo darbai

Tai yra sumedėjusių daugiamečių augalų, tokių kaip rožės, krūmai, medžiai, nepageidaujamų ūglių, stiebų ar šakų tvarkymas. Genėti reikia norint suvaldyti netvarkingai augančius augalus ir paskatinti augalą atsinaujinti. Genint sukuriamos stiprus ir sveikas augalas. Toks augalas gausiau žydi ir subrandina didesnį derlių. Nepatyrusius sodininkus genėjimas gali gluminti ir atrodyti jiems sudėtingas, todėl mes siūlome Jums savo pagalbą. Genėjimo sezoną pradedame ankstyvą pavasarį – maždaug nuo vasario mėnesio vidurio iki vėlyvo rudens. Medžių – krūmų genėjimas.

Žolės pjovimas

Dažnas ir žemas dekoratyvinės vejos pjovimas – viena iš pagrindinių tankios vejos formavimo sąlygų. Jau nuo pat žolyno susidarymo pradžios reikalingas reguliarus pjovimas, kuris padeda kovoti su piktžolemis, stimuliuojantis šaknų sistemą. Veja gerai atrodys, jeigu bus lygiai ir vienodai nupjauta. Tai visų pirma priklausys nuo vėjapjovės, jos konstrukcijos, techninės būklės.

Laistymo sistemos

Norint, kad veja ar augalai jūsų kieme būtų visada gražūs ir gyvybingi, jiems būtinas reguliarus laistymas. Karštomis ir saulėtomis vasaros dienomis, laistymas būtinas kasdien. Nedaugelis iš mūsų kiemo laistymui gali skirti po kelias valandas per dieną, todėl geriausias sprendimas yra laistymo sistema.

Laistymo sistemos būna labai įvairios. Nuo paprasčiausios po žeme išvedžiotos vandens žarnos su kieme išdėstytais purkštuvais iki sudėtingos visiškai automatinės laistymo įrangos, kuri be žmogaus įsikišimo matuoja dregmę dirvoje ir esant reikalui paskleidžia vandenį reikiamais kiekiais.

Net išvykę keliems mėnesiams būsite visiškai ramūs dėl savo vejos. Baigusi laistymo ciklą sistemą automatiškai išleidžia vandenį iš sistemos, o mikropurkštukai nusileidžia į žemę.

Kiekvienam klientui pasiūlysime tinkamiausią laistymo sistemą, atsižvelgiant į jo poreikius ir finansines galimybes.

Susisiekite su mumis

Kuo išsamiau apibūdinsite savo situaciją ir pageidavimus, tuo paprasčiau mums bus suteikti tikslią informaciją kaip jums galėtume padėti.

Fill out this field
Please enter a valid email address.
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Turite klausimų?

Turite klausimų? Kilus klausimams būtinai susisiekite su mumis elektroniniu paštu, telefonu arba užpildykite kontaktinę formą.

Menu