Skardos darbai

Paslaugų aprašymas

Žaliuzi tipo tvoralenčių gamyba ir montavimas.

Nestandartinių skardos lankstinių gamyba ir montavimas.

Visi stogų skardinimo darbai.

Pakalimų montavimas, lietaus nuvedimo sistemos montavimas, langų ir durų angokraščių apskardinimas.

Savo lankstomai skardai, suteikiame iki 30 metų garantiją. Garantijos trukmė priklauso, nuo pasirenkamos skardos rūšies.

Skardos lankstymas

Skardos lankstymas, lankstome įvairius stogo elementus pagal užsakymus tai kraigai, vejalentės, laštakiai, sniego užtvaros, įvairūs profiliai, karnizo lentos, parapetai. Nestandartinių lankstinių gamyba, Cedral daililenčiu priedų lankstymas, klasikinės stogo dangos priedų lankstymas. Kamino apdailos trapecinio profilio lankstymas, kamino kepurių lankstymas. Lankstome ir įvairius vienetinius gaminius pagal užsakovo poreikius.

Tvoros gamyba

Gaminame „žaliuzi“ tvoralentes įvairaus profilio, taip pat rombo formos tvoralentė. Turime platų RAL paletės spalvų pasirinkimą tvoralentėms. Taip pat esant poreikiui sumontuojame tvoralentes.

Skardinimo darbai

Ne tik gaminame bet ir montuojame visoje vakarų Lietuvoje. Atliekame visus skardinimo darbus. Taip pat montuojame stogo pakalimus, apskardiname kaminus, sumontuojame latakus ir lietvamzdžius, vėjalentes, kraigus, parapetus, sienų apskardinimas.

Durų, langų apskardinimas

Langų, durų, vartų angokraščių apskardinimas, palangių lankstymas ir montavimas.

Atlikti darbai

Susisiekite su mumis

Kuo išsamiau apibūdinsite savo situaciją ir pageidavimus, tuo paprasčiau mums bus suteikti tikslią informaciją kaip jums galėtume padėti.

Fill out this field
Please enter a valid email address.
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Turite klausimų?

Turite klausimų? Kilus klausimams būtinai susisiekite su mumis elektroniniu paštu, telefonu arba užpildykite kontaktinę formą.

Menu