Pastatų šiltinimas poliuretano putomis

Paslaugų aprašymas

Mūsų veikla – gyvenamųjų namų bei pramoninių pastatų šiltinimas vokiškomis poliuretano putomis bei įvairių paviršių hidroizoliavimas poliurėjos bei elastomero dangomis.

Poliuretanu šiltinti pastatai pasižymi dideliu sandarumu bei aukšta šilumine varža. Darbus atliekame profesionaliai ir kokybiškai, o darbams atlikti naudojame naujausią poliuretano ir hidroizoliacijos purškimo įrangą bei kokybiškas sertifikuotas medžiagas, kurios pripažintos visame pasaulyje.

Mūsų tikslas – vadovaujantis aukštais standartais bei reikalavimais profesionaliai teikti kokybiškas paslaugas, padėsiančias vartotojams sutaupyti šilumą ir energijos vartojimą.

Mūsų komandos sėkmės variklis – skaidri ir atsakinga veikla, kurią užtikrina profesionalūs, kvalifikuoti darbuotojai, kokybiškos sertifikuotos medžiagos ir naujausia profesionali įranga.

Kodėl Mes? Nes mes šiuo metu turime naujausią amerikietišką Graco poliuretano purškimo ir hidroizolivimo įrangą. Nes mes esame įgalioti Honter – Exy Spray System – poliuretano putų atstovai Lietuvoje.
Mūsų siūlomos poliuretano putos yra ne tik sertifikuotos Europoje – tačiau ir pritaikytos mūsų klimatinei zonai. Turėdami profesionalią įrangą, kokybiškas medžiagas – mes Jums galime pasiūlyti geriausią sprendimą – kuris bus ekonomiškai naudingiausias bei geriausias.

Kodėl Honter Exy spray Systems?

  1. Vokiškos medžiagos ir vokiška kokybė. Vokiški reikalavimai ir gamyba. Visa tai – geriausias rezultatas Jūsų šildomam pastatui;
  2. Vientisas/monolitinis/besiūlis/be tarpų šiltinimo būdas, kuris užtikrina pastato sandarumą;
  3. Mažas šilumos laidumas, aukšta šiluminė varža. Apšiltinus net ir 50mm storio poliuretano sluoksniu – gaunamas labai geras sandarumas ir aukšta šiluminė varža. To nepasiekia jokia kita medžiaga;
  4. Labai gera adhezija (sukibimas). Poliuretano putos labai gerai sukimba su praktiškai bet kokiomis medžiagomis. Gaunamas ne tik šiltinimo sluoksnis, bet taip sutvirtinamos net ir viso pastato konstrukcijos;
  5. Gera priešgaisrinė apsauga. Poliuretanas yra nedegi, savaime gęstanti medžiaga;
  6. Praktiškas pritaikymas. Poliuretano putomis galima apšiltinti ne tik pastatus, bet ir vamzdynus, talpas, bei kitas sunkiai pasiekiamas šiltinti kitomis medžiagomis vietas.

Stogų šiltinimas

Atsižvelgiant į stogo konstrukcijos ypatumus ir tipą, galimi skirtingi šiltinimo sprendimai. Stogo konstrukcijas galima šiltinti iš vidaus bei iš išorės, priklausomai nuo pasirinktos medžiagos tipo. Stogus galima šiltinti uždarų porų poliuretano putomis ir/arba atvirų porų poliuretano putomis. Šiltinimo poliuretano putomis technologija užtikrina visų šiltinamų paviršių tarpų, ertmių, plyšių užpildymą, sudarydama vientisą monolitinį šiltinimo medžiagos sluoksnį. Medžiagos termoizoliacinės savybės leidžia taupyti erdves, šiltinimo medžiagos sluoksnio storis ženklai mažesnis tam pačiam efektui pasiekti, nei naudojant kitas, alternatyvias šiltinimo medžiagas. Šiltinant sustiprinamos stogo konstrukcijos, konstrukciniai mazgai ir supaprastėja inžineriniai sprendimai.

Perdangų šiltinimas

Daugeliu atveju siekiant mažesnių išlaidų – vietoj stogo šiltinimo pasirenkama šiltinti perdangą. Perdangos dažniausiai turi daug santvarų, todėl siekiant išgauti geriausią šiluminį efektą, jas reikia labai kruopščiai “apeiti”. Kita problema, kad santvaros dažniausiai būna medinės, o medis linkęs vaikščioti. Todėl perdangas patogiausia šiltinti poliuretano putomis. Atvirų porų poliuretano putos be problemų “apeis” visas santvaras, ir besiplėsdamos sandariai uždarys visus tarpus ir plyšius, taip pat perdangai suteiks gerą garso izoliaciją. Šiltinant pertvarą poliuretanu išsprendžiamos iškarto 2 problemos – perdanga tampa sandari ir šilta, bei turi gerą garso izoliaciją.

Sienų tarpų šiltinimas

Bene efektyviausia oro tarpai šiltinami poliuretano putomis, kurios išpurkštos į oro tarpą plėsdamos užpildo visus tarpus tarp sienų ir galimai susidariusias oro kišenes, sutvirtina įtrūkusias konstrukcijas, padidina pastato konstrukcijų ilgaamžiškumą. Dėl savo savybių plonas medžiagos sluoksnis sudaro aukštą šiltintų konstrukcijų šiluminę varžą. 5 cm uždarų porų poliuretano putų sluoksnis padidina pastato sienų šiluminę varžą (R) iki 2,4 m²·K/W

Sienų šiltinimas iš vidaus, karkasinių namų šiltinimas

Pasirenkant lauko sienų šiltinimą iš vidaus, rekomenduotina įvertinti rasos taško susidarymo galimybę. Atsižvelgiant į konstrukcijas, vertinamas rekomenduotinas šiltinimo medžiagos sluoksnio storis bei šiltinamų medžiagų pasirinkimas.

Pamatų šiltinimas

Didžiausia problema, su kuria susiduria senesnių pastatų šeimininkai – tai išvis neapšiltintas pamatas. Pro tokį pamatą drėgmė skverbiasi į rūsį, cokolį ir esant temperatūriniams skirtumams – juos po truputį ardo. Pamatas skilinėja, trūkinėja, pro jį skverbiasi šaltis. Todėl pamato šiltinimas turi būti atliktas itin kruopščiai, šiltinimo medžiaga turi būti prigludusi visu savo paviršiumi prie pamato. Šiltinti reikia, kad tarp šiltinamosios medžiagos ir pamato nesikauptų drėgmė, kad atšalus besiplėsdamas ledas nepradėtų plėšinėti šiltinamosios medžiagos.
Pamatų šiltinimui rekomenduotina pasirinkti uždarų porų poliuretano putas, kurios neleidžia drėgmei prasiskverbti į patį pamatą. Uždarų porų poliuretanas – nelaidus drėgmei, todėl pamatams nebereikės papildomos hidroizoliacinės apsaugos. Putos puikiai dera jungiant jas su kitomis, cokolio apšiltinimui naudojamomis medžiagomis, sudarydamos vientisą šiltinimo medžiagų kompoziciją.

Apšiltinę putomis Jūs iškart gausite dvigubą naudą. Pamatas bus apšiltintas ir tuo pačiu hidroizoliuotas nuo bet kokio atmosferos poveikio. Uždarų porų poliuretano putos dėl savo gerų adhezinių savybių – puikiai sukimba su betonu – todėl tarp pamato ir šiltinamosios medžiagos nesikaups nei drėgmė, nei purvas, o pamatai bus šilti ir apsaugoti.

Sandėlių ir angarų šiltinimas

Atliekamas panaudojant poliuretano putas, kurios nepraleidžia drėgmės ir apšiltina pastato konstrukcijas.

Vienas iš efektyvesnių pramoninių pastatų, sandėlių ir angarų šiltinimo būdų yra pasirinkimas šiltinti uždarų porų poliuretano putomis. Ši šiltinimo medžiaga pasižymi labai žemu šilumos laidumo koeficientu, labai aukšta šilumine varža, nelaidi vandeniui, lengva – negniuždanti konstrukcijų, elastinga – sutvirtinanti konstrukcijas, ilgaamžė, nedūlanti ir eksploatuojamu laikotarpiu nekeičianti savo tūrio. Dėl darbų atlikimo technologijos ir poliuretano putų fizinių savybių, šiltinamieji paviršiai padengti poliuretano putomis sudaro vientisą besiūlį sluoksnį, nepaliekant tarpų tarp šiltinamo paviršiaus ir šiltinimo medžiagos, užpildo visus įtrūkimus, plyšius ir susidarius oro tarpus. Poliuretano putos prikimba prie visų sausų, švarių paviršių, jos tvirtinimui nereikia papildomų priemonių. Paviršius apsaugo nuo korozijos.

Ši šiltinimo medžiaga gali būti naudojama ne tik naujų pastatų šiltimui, bet taip pat ir renovuojant senus pastatus, keičiant dalį konstrukcijos, šiltinant statomus priestatus. Poliuretano putos puikiai sąveikauja ne tik tarpusavyje, bet ir su kitomis šiltinimo ar izoliavimo medžiagomis.
Sandėlių, angarų ir pramoninių kompleksų šiltinimui atsižvelgiant į šiltinamas konstrukcijas ir siektiną rezultatą galima pasirinkti uždarų porų poliuretano putomis, ir/arba atvirų porų poliuretano putomis.

Pastatų šiltinimo kainos

Kaina už 1 m3/€ su PVM.

Šiltinimas APP putomis – € 91

Šiltinimas UPP putomis – € 218

Oro tarpų šiltinimas – € 230

Poliuretano putų kaina skaičiuojama kūbiniais metrais (m3). Toks matavimas pasirinktas, nes apskaičiuoti kvadratiniais metrais (m2) yra sudėtinga.

Sudėtingumas tame – kad poliuretanas plečiasi (jo plėtimasis priklauso nuo oro sąlygų, temperatūros ir tt.). Be to jis patenka į visus plyšius, angas – o jas įvertinti skaičiuojant kvadratiniais metrais yra labai sudėtinga.

Tačiau tikslias kainas – mes galime pasakyti tik įvertinę Jūsų šiltinamą pastatą.

Poliuretano putų privalumai

Komfortas

Nėra skersvėjų, temperatūrų svyravimo, nuoseklus drėgnumo lygis. Išvengiamas kondensato atsiradimas.

Ekonomiška

Ilgalaikė šiltinimo medžiaga, šiltas ir sandarus namas net ir po 20 metų! Minimalios sąskaitos už Jūsų namų šilumą.

Sveikesnis gyvenimas

Mažesnė tikimybė atsirasti pelėsiui, mažiau alergenų, kancerogenų. Poliuretano putos – ekologiškos žmonėms ir gamtai

Patvarumas

Nesikaupia kondensatas, nedrėksta sienos. Poliuretanas dėl puikių adhezinių savybių sustiprina viso pastato konstrukcijas.

Ekologiškumas

Sumažina išteklių vartojimą, mažiau teršiama aplinka. Išskiria mažiau CO2, sumažėja šiltnamio efektas.

Atsparumas ugniai

Degimo nepalaikanti medžiaga. Gera priešgaisrinė apsauga, neleidžia ugniai degti per visą medžiagos gylį. Pašalinus ugnies šaltinį iškart gęsta.

Atlikti darbai

Susisiekite su mumis

Kuo išsamiau apibūdinsite savo situaciją ir pageidavimus, tuo paprasčiau mums bus suteikti tikslią informaciją kaip jums galėtume padėti.

Fill out this field
Please enter a valid email address.
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Turite klausimų?

Turite klausimų? Kilus klausimams būtinai susisiekite su mumis elektroniniu paštu, telefonu arba užpildykite kontaktinę formą.

Menu