Geoterminis šildymas

Paslaugų aprašymas

Geoterminis šildymas — efektyvus, ekologiškas, komfortabilus ir ekonomiškas būsto ar kitokios paskirties patalpų šildymo būdas. Naudodami geoterminį šildymą sutaupysite ir nepatirsite jokių nepatogumų atšalus orams. Geoterminiai šilumos siurbliai naudoja gamtos energiją, kuri kaupiasi vandenyje ar žemėje ištisus metus. Šiuo metu siūlom giluminius gręžinius vertikaliesiems geoterminio šildymo kolektoriams. Lyginant horizontaliuosius ir vertikaliuosius kolektorius, pastarieji pranašesni savo efektyvumu, kadangi didžioji kolektoriaus dalis yra stabilios temperatūros zonoje (giliai po žeme), kurioje sąlyginai gana aukšta temperatūra (skirtingai nei žemės paviršiuje,kur klojami horizontalieji kolektoriai).

Nėra rizikos kad žiemos metu temperatūra kolektoriuje nukris iki nulio ar net minusinės, kas lemtų neefektyvų šilumos siurblio panaudojimą. Vertikalų kolektorių dažniausiai sudaro 2 – 3 geoterminiai gręžiniai po 60 – 100 m su cirkuliaciniais vamzdynais.

Priimame užsakymus tiek iš jau pasirinkusių šilumos siurblį užsakovų, tiek ir iš tų, kurie pageidauja gauti visą geoterminio šildymo sistemos paketą iš vienų rankų.

Galime jums pasiūlyti daugelio gerai žinomų gamintojų šilumos siurblių, tokių kaip Nibe, Junkers, Vaillant, Hisser, Viessmann.

Gręžiniai geoterminiam šildymui gręžiami tuo pačiu principu, kaip ir vandens gręžiniai. Į geoterminio šildymo gręžinį suleidžiamas uždaras cirkuliacinis vamzdynas (kolektorius) užpildytas neužšalančiu skysčiu, perimančiu žemėje esančią šilumos energiją ir pernešančiu šilumos siurbliui, kuris ją transformuoja ir paskirsto. Suleidus kolektorių, gręžskylė apžvyruojama, suformuojama giluminių sluoksnių apsauga nuo išorinės taršos.

Susisiekite su mumis

Kuo išsamiau apibūdinsite savo situaciją ir pageidavimus, tuo paprasčiau mums bus suteikti tikslią informaciją kaip jums galėtume padėti.

Fill out this field
Please enter a valid email address.
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Turite klausimų?

Turite klausimų? Kilus klausimams būtinai susisiekite su mumis elektroniniu paštu, telefonu arba užpildykite kontaktinę formą.

Menu