Elektros darbai

Paslaugų aprašymas

Siūlome atestuotas, kokybiškas ir operatyviai atliekamas paslaugas už kainą, niekuo nesiskiriančią nuo eilinio „pagal patentą dirbančio” asmens, skirtumas tas, kad visi darbai apdrausti, operatyviai atliekame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Klientui pageidaujant, paruošiame visus reikalingus projektus, dokumentaciją ir suderiname su atitinkamomis institucijomis.

elektros darbai

Elektros instaliacija

Siūlome atestuotas, kokybiškas ir operatyviai atliekamas elektrofikacijos paslaugas operatyviai atliekame garantinį ir pogarantinį tinklų aptarnavimą. Klientui pageidaujant, paruošiame visus reikalingus projektus, dokumentaciją ir suderiname su atitinkamomis institucijomis. Taip pat vertiname jau atliktų elektros instaliacijos, žaibosaugos darbų kokybę, taisome defektus ir broką. Patyrusiems specialistams nieko nėra neįmanomo… (Dirbame visoje Lietuvoje)

Neskubėkite keisti daugiabučio magistralinio el. tinklo, jei norite įsirengti el. viryklę, ar el. šildymo sistemą. Mes suprojektuosime ir kokybiškai sumontuosime reikalingas el. linijas, įforminsime lengvatinį tarifą. Atliekame pastatų elektros instaliacijos ir galios tinklų, el. skydinių ir skydų objektyvų ir nepriklausomą būklės patikrinimą, matavimus el. įrenginiuose, remontą, renovaciją, arba keitimą.

Daugiabučių gyvenamų namų elektros tinklo atnaujinimas

Dauguma daugiabučių pastatytų prieš 30 ir daugiau metų reikalauja elektros instaliacijos remonto ir atnaujinimo. Namuose, kurie buvo pastatyti prieš 30-50 metų, įrengtoji elektros galia vienam butui neviršija 1,5 kw. Dabar viena elektrinė orkaitė viršija visą įrengtąją galią. Kadangi senuose daugiabučiuose neįrengtas galios ribojimas, vidaus elektros tinklas stipriai perkraunamas ir išbalansuojamas.

Tokiems namams magistralinio elektros tinklo atnaujinimas yra būtinas. Dažniausiai reikalingas magistralių keitimas, leistinos naudoti galios apribojimas įrengiant automatinius jungiklius, vietoj paketinių jungiklių. Jeigu bute veikia visi kištukiniai lizdai ir šviesos jungikliai tai nereiškia kad viskas gerai. Senų aliuminio laidų sujungimai ir izoliacija seniai susidėvėjo. Laidų sujungimo vietos kaista, geriausiu atveju yra elektros nutekėjimas, bet dažniau sugenda elektronikos prietaisai, arba kyla gaisras.

Net nedideli elektros gedimai gali sukelti katastrofiškų pasekmių.

Elektros darbų kainos

Elektros įvadas statybai – nuo 100 €

Dokumentų paruošimas 50 €

Gyvenamo namo elektros instaliacija – nuo 800 €

Smulkių darbų įkainiai
Laidų tiesimas nuo 1 € už metrą

Rozetės keitimas 4 €

Jungiklio keitimas 5 €

Kiti elektros darbai 15 € / val.

Atvykimas 10 € (jei darbai vykdomi ilgiau nei dvi valandas – atvažiavimas nemokamas)

Atlikti darbai

Susisiekite su mumis

Kuo išsamiau apibūdinsite savo situaciją ir pageidavimus, tuo paprasčiau mums bus suteikti tikslią informaciją kaip jums galėtume padėti.

Fill out this field
Please enter a valid email address.
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Turite klausimų?

Turite klausimų? Kilus klausimams būtinai susisiekite su mumis elektroniniu paštu, telefonu arba užpildykite kontaktinę formą.

Menu